Menu witryny

Biało-fioletowy dzień 2022

 

6.10.2022r. w naszej szkole zrobiło się biało-fioletowo. Wszystko za przyczyną uczniów klas drugich i ich rodziców. Na stołach pojawiło się mnóstwo zdrowych przekąsek w tych kolorach. Wybór był znakomity i każdy znalazł coś dla siebie. Okazuje się, że zdrowo oznacza też smacznie i kolorowo. W klasach dodatkowo odbyły się zajęcia na temat zdrowego odżywiania. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie.

biao-fioletowy dzie 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz