Menu witryny

Konkurs logopedyczny 2023

W listopadzie został ogłoszony logopedyczny konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III uczęszczających na zajęcia. Temat konkursu brzmiał: „Wesołe mamy miny gdy głoskę rrr... ćwiczymy”. Celem konkursu było zdobywanie nowych doświadczeń uczniów, którzy ćwiczą najtrudniejszą głoskę. Rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Wzmacnianie wiary we własne siły i motywowanie do dalszej pracy. W ramach konkursu należało przygotować pracę plastyczną przedstawiającą głoskę „R” w grupach spółgłoskowych /tr, dr/ lub na etapie początkowym ćwiczeń przygotowujących do wywołania głoski „R”. Na konkurs napłynęła niestety tylko jedna praca dlatego też uczeń który ją wykonał zdobył

I miejsce. Był to Eryk Brylewski z klasy 1c. Uczeń otrzymał dyplom oraz nagrodę.

   Magdalena Miotk

                                                                                               Logopeda

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz