Menu witryny

„Mein Adventskalender”- konkurs plastyczno-językowy 2023

W grudniu, wraz z rozpoczęciem czasu Adwentu, chętni uczniowie klas 6-8 wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy kalendarz adwentowy „Mein Adventskalender”. Spośród pięknie wykonanych prac wybrano 3, które stanęły do rywalizacji z kalendarzami przesłanymi ze szkół w Borczu, Goręczynie oraz Egiertowie. Konkurs łączył zdolności plastyczne z umiejętnościami zastosowania języka niemieckiego w praktyce, gdyż za każdym okienkiem kryło się zadanie w j.niemieckim. Przedsięwzięcie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród uczniów, a wystawione prace nadały świątecznej atmosfery przestrzeni szkolnej. Prace konkursowe zostały wyjątkowo starannie wykonane, a komisja konkursowa z trudem wyłoniła zwycięzców:

I miejsce SP Egiertowo- Wiktoria Rudnicka

II miejsce SP Goręczyno- Marcelina Plichta

III miejsce SP Somonino- Szymon Synakowski.

konkurs plastyczno-jzykowy 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz