Menu witryny

Logowanie

Spotkanie z Patronem Hufca ZHP Kartuzy

     W poniedziałek 14 marca harcerze 4.TDH Wanoga oraz 5 DH Leśni sprawdzali swoją wiedzę o Aleksandrze Majkowskim podczas  VI. Spotkania z Patronem Hufca ZHP Kartuzy. Test oraz ćwiczenia związane z życiem i twórczością słynnego Kaszuby, okazały się dla naszych harcerzy dość łatwe i bez większych trudności podołali wyznaczonym zadaniom. Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni przez komendantkę Hufca Kartuzy - pdhm. Małgorzatę Szadkowską.

harcerze


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz