Menu witryny

Logowanie

Akcja „Odrobina pod Choinę”

Akcja „Odrobina pod Choinę”

     Wzorem ubiegłego roku wzięliśmy udział w akcji „Odrobina pod Choinę” ,w ramach której propagujemy i namawiamy do bezinteresownej pomocy. „Zadaniem” jest przyniesienie produktów spożywczych, które mogą wzbogacić stół ludzi, potrzebujących tego najbardziej. Uczniowie naszej szkoły wykazali się niezwykłą empatią, czego dowodem była duża ilość zebranej żywności. Dziękujemy uczniom i rodzicom naszego Zespołu Szkół, za każdy najdrobniejszy wkład w tę akcję.

mopch1


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz