Menu witryny

VI Rajd “Remus”

11.10.15r.

     Niestrudzeni harcerze z 4.Turystycznej Drużyny Harcerskiej “Wanoga” oraz V Drużyny Harcerskiej “Leśni” wędrowali w sobotę 10 października na spotkanie w Sierakowicach. Szósta już edycja rajdu Remus zaczęła się dla nas w Mojuszu. Jednym z zadań było spotkanie z miejscowym leśniczym, który miał opowiedzieć o swojej interesującej pracy oraz oprowadzić nas po ścieżce przyrodniczej. Harcerze musieli wykazać się umiejętnością czytania mapy oraz rozpoznawaniem znaków topograficznych w terenie. Zmęczeni, ale zadowoleni dotarliśmy na czas, gdzie czekała na nas grochówka i oczywiście nagroda za zwycięskie zmierzenie się z naszymi słabościami. Dzięki tym doświadczeniom, teraz możemy przygotowywać się do kolejnego rajdu, który będzie miał miejsce w Gdańsku. Rajd Śladami Przeszłości Gdańska zamierzamy rozpocząć 6 listopada. Do zobaczenia na trasie!

Czuwaj!

mremur1

mremur2

 


 


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz