Menu witryny

Logowanie

X Złaz w Pierszczewie

03.10.15r.

     Harcerze 4.TDH „Wanoga” oraz V DH „Leśni” wzięli udział w pierwszym rajdzie harcerskim w tym roku szkolnym. W pięknych okolicznościach natury, nad urokliwym jeziorem Zamkowisko mieliśmy okazję ćwiczyć swoje umiejętności harcerskie. Uczestnicy musieli wywiązać się z powierzonych im zadań, co surowo oceniali punktowi stojący w wyznaczonych miejscach. Aby sprostać zadaniom, wykazaliśmy się znajomością Przyrzeczenia Harcerskiego oraz umiejętnością rozpoznawania znaków topograficznych w terenie. Największą atrakcją był dla nas konkurs strzelecki, w którym harcerka z naszej drużyny – Paulina Ziembacz, zajęła drugie miejsce. Kiedy już nasze trudy zostały nagrodzone, mogliśmy się  oddać pieczeniu kiełbasek i relaksowi. W drodze powrotnej omawialiśmy nasze plany na kolejny rajd Remus, do którego już zbieramy siły. Zatem do zobaczenia na szlaku.

Czuwaj!

mzlazpiersz1mzlazpiersz2mzlazpiersz3


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz