Menu witryny

Logowanie

Zdalnie lecz wciąż RAZEM 2020

Pomimo trudności niezależnych od nas, nie mogliśmy się spotkać w realu. Jednak harcerze radzą sobie w każdych okolicznościach i tak też było tym razem. Wspólnie, podczas zbiórek on-line, ćwiczyliśmy nasze sprawności. Niektórym udało się nawet zdobyć nowe, szyjąc maseczki tak niezbędne w ostatnich kilku miesiącach. Nie zapomnieliśmy również o naszych patriotycznych zobowiązaniach i podczas świąt majowych upowszechnialiśmy wizerunek naszej FLAGI. A kiedy już pozwolono nam pełnić służbę nie tylko wirtualnie, włączyliśmy się w akcję charytatywną na rzecz Tosi. Harcerze w ciągu jednego dnia uzbierali aż 1086,06 zł kwestując w Somoninie. Jest moc!!!

zdalnie lecz wciaz razem

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz