Menu witryny

Harcerski „START” 2020

Czuwaj!

Kolejny rok harcerski rozpoczynamy w zwartej grupie, która z każdym spotkaniem staje się większa. Korzystając z pięknej jesiennej pogody, zbiórkę zorganizowaliśmy w terenie, gdzie harcerze podzielni na zastępy mieli do wykonania szereg ciekawych zadań. Praca była intrygującym wyzwaniem, ponieważ harcerze pracowali w nowych zastępach i ze „świeżymi” przyszłymi harcerzami. A jak działaliśmy przy tym fantastycznie się bawiąc? Zdjęcia mówią same za siebie. Sobotni poranek uważamy za świetnie spędzony czas.

harcerski start 2020

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz