Menu witryny

Spotkanie z Patronem Hufca Kartuzy 2019

VIII Spotkanie z Patronem Hufca ZHP Kartuzy za nami. 19 marca 2019r. gromady i drużyny Hufca Kartuzy uczestniczyły w kolejnych zmaganiach związanych ze znajomością swojego patrona. W wesołej i przyjaznej atmosferze rywalizacji podejmowały kolejne wyzwania. W przerwach między zadaniami wszyscy śpiewali harcerskie piosenki. Dziękujemy za wszystko druhnie Marii Klinkosz i 3 DHNS "Szare Stegny".

spotkanie z patrone hufca kartuzy 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz