Menu witryny

Karnawałowy Bal Harcerzy 2019

W piątek 1 lutego 2019r. harcerze naszego Hufca spotkali się na corocznym balu karnawałowym. W tym roku konkurs "gorące krzesła" i Top Model odbywały się w rytmach Smerfnych Hitów. Hitem okazał się taniec belgijka i Papa Smerf. Pomimo, że wydaje się to być zabawa tylko dla małych dzieci, wszyscy i Ci młodsi i Ci starsi harcerze bawili się wyśmienicie.

karnawalowy bal harcerzy 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz