Menu witryny

Festiwal Kuchni Krajów Partnerskich

     Nasi uczniowie mieli niepowtarzalną okazję spróbować potraw z różnych zakątków Europy. Dzięki pomocy rodziców naszych uczniów zorganizowaliśmy Festiwal Kuchni Krajów Partnerskich, w ramach naszego pierwszego projektu Erasmus+. Przygotowano stoiska z przekąskami z Cypru, Grecji, Włoch, Bułgarii i Polski. W całej szkole unosił się aromatyczny zapach pizzy, oliwek, świeżych warzyw, chałwy, bigosu i wielu innych smakołyków. W przygotowaniach pomogli nam również nauczyciele z krajów partnerskich, udzielając informacji na temat tego, co moglibyśmy przygotować. Oni także zorganizowali w swoich szkołach takie święto, prezentując tam polskie, a nawet kaszubskie potrawy, promując w tej sposób nasz region.

     Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tego dnia!

polska

więcej zdjęć


 

 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz