Menu witryny

Spotkanie projektowe na Cyprze

     W dniach 15-19 października nauczyciele z naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu projektowym na Cyprze. Omówiono tam przede wszystkim bieżące kwestie związane z projektem. Nauczyciele prowadzili zajęcia podczas których dzieci z cypryjskiej szkoły poznały "Szewczyka Dratewkę". Uczniowie mogli też odwiedzić polskie stoisko, gdzie królowały też przede wszystkim kaszubskie specjały jak i prace polskich uczniów. Jednym z najważniejszych punktów spotkania była też wymiana maskotek. Polska podarowała wszystkim krajom Bociana, a w zamian za to przywiozła Osiołka, Owieczkę, Pinokia i Bogdankę. Maskotki te są obecnie w grupach przedszkolnych, gdzie spędzają czas z dziećmi. Potem trafią również do starszych uczniów.


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz