Menu witryny

Szkolny Przegląd Talentów 2024

W dniu 8 kwietnia 2024r. odbył się w naszej szkole "Szkolny Przegląd Talentów". Wilu uczniów klas 1-3 postanowiło zaprezentować swoje umiejętności, zainteresowania, hobby. Mogliśmy podziwiać różnorodne talenty: śpiew, taniec, rysunek, gimnastyka, gra na instrumencie, piłka nożna, elektronika. Wszystkie występy były zadziwiające i zostały nagrodzone.

szkolny przegld talentw 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz