Menu witryny

Wiosna w poezji 2024

Dnia 27 marca 2024r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania ”Wiosna w poezji". Do konkursu przystąpiło 57 uczniów z klas I-III. Dzieci prezentowały wybrany przez siebie wiersz, który tematyczne nawiązywał do wiosny. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czyteniczych uczniów, kształtowanie umiejętności pięknego czytania, stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności oraz porównanie ich z  umiejętnościami innych, uczenie rywalizacji w miłej atmosferze. Wyniki konkursu klasy I - I miejsce Józef Lewiński Ic, II miejsce Anna Okroj oraz Joanna Matuszczak kl. Ib, III miejsce Zuzanna Kołodzińska kl. Ia. Zwycięzcami w klasach II byli: I miejsce Zoja Markowska kl. IIc, II miejsce Maja Zwara kl. IIa, III miejsce Łucja Grunke kl. IIa oraz Marta Sołtysek kl. IIb. Natomiast zwycięzcami z klas III byli: I miejsce Anna Szwaba kl. IIIb, II miejsce Ola Radomska kl. IIIb, III miejsce Filip Wilma kl. IIIc oraz Maria Markowska kl. IIIa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

wiosna w poezji 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz