Menu witryny

Pomorskie Warsztaty Naukowe 2021

W dniach 12-17.09.2021r. na Uniwersytecie Gdańskim odbyły się Pomorskie Warsztaty Naukowe „Zdolni z Pomorza”. Uczniowie naszej szkoły cały tydzień uczestniczyli w warsztatach, dzięki którym rozwijali swoje zainteresowania i zdolności. Udostępniona została im ścieżka pod wiele mówiącą nazwą „szerokie horyzonty”. Umożliwiała ona zgłębianie wszechstronnej wiedzy z różnych przedmiotów, by uczestnicy mogli się zorientować, co najbardziej ich interesuje i podjąć w nieodległej przyszłości decyzję, w czym się specjalizować. „Chemiczne marzenia Sherlocka Holmesa”, „Tajemnice transplantacji”, „Podstawowe grupy związków nieorganicznych”, „Bioniczne ciało”, „Badanie funkcji mózgu”, „Jak powstaje prąd elektryczny”, „Jak dzielić sprawiedliwie”, „Czy logika zawsze prawdę Ci powie?” to tematy zajęć, w których uczestniczyli uczniowie. Ponadto młodzież zwiedziła wystawę w Centrum Hewelianum oraz relaksowała się podczas seansu w kinie.

Podczas gdy uczniowie brali udział w wykładach i ćwiczeniach laboratoryjnych, ich opiekunowie uczestniczyli w kursach doskonalących. W tym roku uczyli się, jak zadbać o samopoczucie w swoim środowisku pracy oraz wzbogacali wiedzę w zakresie neurorozwoju, higieny układu nerwowego i systemów pamięciowych.

pomorskie warsztaty naukowe 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz