Menu witryny

XX Edycja Konkursu: Poznajemy Polskie Parki Krajobrazowe

Z przyjemnością informujemy, iż czworo uczniów z klasy 6A: Maja Grota, Zofia Sołtysek, Robert Rychert, Tymoteusz Bistron zajęło I miejsce w etapie powiatowym konkursu: Poznajemy Polskie Parki Krajobrazowe i zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 22.04.2021r. Uczniowie rozwiązywali test, który zawierał zagadnienia z geografii, biologii i ekologii. Ponadto dodatkowa część obejmowała wiadomości o Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Nasi uczniowie za uzyskaną lokatę otrzymali atrakcyjne nagrody. Cieszymy się bardzo i walczymy dalej!

Opiekunowie: B.Struczyńska, M.Flisikowska

nagrody w kpk

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz