Menu witryny

Pierwsza pomoc przedmedyczna 2018

 W czwartek 12 kwietnia 2018r. w naszej szkole przy ul. Wolności odbył się pokaz dla uczniów z klas I - II szkoły podstawowej. Z prezentacji multimedialnej oraz warsztatów przeprowadzonych przez Panią Arletę Ciechanowską dzieci dowiedziały się jak postępować w przypadku znalezienia osoby wymagającej naszej pomocy. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w symulowanej akcji pierwszej pomocy przedmedycznej. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie znają telefony alarmowe. Potrafią podać najważniejsze informacje podczas zgłoszenia, potrafią też ułożyć rannego i zabezpieczyć do przyjazdu służb ratowniczych. Niektórzy chętni ćwiczyli masaż serca na szkolnym fantomie.

20180412 102725 169x300

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz