Menu witryny

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej 2018

 W dniu 12 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Część poetycką zaprezentowali uczniowie z klas siódmych. Natomiast w części wokalnej wystąpił chór oraz uczennica klasy IId gimnazjum, Weronika Armatowska.  Społeczność szkolna miała okazję wysłuchać bardzo nostalgicznych i „chwytających za serce” wierszy odnoszących się do tych smutnych kart naszej historii. W ich nastrój dodatkowo wprowadzał podkład muzyczny, m.in. w wykonaniu uczennicy klasy VIIa Olgi Reglińskiej. Całość dopełniał komentarz osób prowadzących apel, które przedstawiły tło historyczne wydarzeń związanych z tzw. zbrodnią katyńską. Na zakończenie uczniowie uczcili minutą ciszy pamięć o zamordowanych na terenie Związku Radzieckiego polskich oficerach oraz o ofiarach katastrofy smoleńskiej z 2010r.

img 8348 300x200

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz