Menu witryny

Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców 2019

29 stycznia 2019r. odbył się w Egiertowie gminny turniej w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny dziewcząt i chłopców: Somonino, Goręczyno Egiertowo i Borcz. Dziewczęta rozegrały trzy mecze i zajęły ostatecznie II miejsce w gminie przegrywając z Borczem. Natomiast chłopcy zajęli III miejsce przegrywając z Borczem i Egiertowem.

Skład drużyny dziewcząt: Aneta Walaszkowska, Małgorzata Leszkowska, Oliwia Pipiórka, Aleksandra Wesołowska, Zofia Stankowska, Agata Borkowska, Aniela Spitulska, Julia Szreder, Antonina Plichta, Anna Neubert, Klaudia Hirsz, Nikola Byczkowska.

Skład drużyny chłopców: Aleksander Tryba, Nikodem Litwic, Kacper Karbowiak, Bartosz Penk, Jan Mański, Brajan Anders, Aleksander Bieszka, Gracjan Brylowski.

gminne igrzyska dzieci w mini pik siatkow 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz