Turniej Piłki Siatkowej w ramach VIII Igrzysk Sportowych w SP w Somoninie

Dnia 21.11.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki siatkowej w ramach VIII Igrzysk Sportowych w ZSP w Somoninie. Turniej, który jest skierowany do uczniów okolicznych szkół gimnazjalnych odbywa się cyklicznie na początku każdego roku szkolnego i ma na celu promocję Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Somoninie. Obok reprezentacji naszej szkoły i gospodarzy ZSP Somonino udział wzięły drużyny mieszane dziewcząt i chłopców z Gimnazjum w Kiełpinie i Goręczynie. Zespół naszego gimnazjum spisał się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce. Nasi uczniowie pokonali Kiełpino i Goręczyno po 2:1 oraz ulegli gospodarzom 0:2.  Naszą szkołę reprezentowali: Ilona Walaszkowska, Karolina Hallmann-Stolc, Agnieszka Knuth, Adriana Pawela, Weronika Armatowska, Julia Bury, Paulina Mrozewska, Julia Skierka i Marta Piotrowiak (dziewczęta) oraz Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Dominik Kolka, Maciej Szwelnik, Cezary Tryba, Wiktor Zatyka i Piotr Stolc (chłopcy).

pilka siatkowa