Menu witryny

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2018

Dnia 21 września 2018 r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII. Dwa dni przed wyborami pięć kandydatek zaprezentowało swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatek na przygotowanych wcześniej plakatach. Komisja Wyborcza w składzie: Klaudia Mietlewska, Weronika Formela, Marika Kosiur, Eliza Rycher oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu, przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2018/2019 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Agata Leszkowska – Przewodnicząca SU

Agata Szymańska – Zastępca Przewodniczącej

Julia Baczyńska – Skarbnik

Maria Tarańczuk – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu ciekawych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.

1wybory do zarzdu samorzdu uczniowskiego 2018

więcej zdjęć


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz