Menu witryny

Zajęcia psychoedukacyjne ,,Muzyka jest dla nas”

     Zajęcia psychoedukacyjne ,,Muzyka jest dla nas” w ramach programu profilaktycznego "Żyjemy zdrowo" część 2 prowadzone przez B. Gawroń

     Większość zajęć z maluchami to zajęcia rytmiczne i nauka przez zabawę. Dzieci starsze odczytywały zapis nutowy piosenek i nauczyły się grać na instrumentach. Chętnie grają w domu poznane piosenki, dużo ćwiczą .

     Poznane piosenki prezentowali podczas klasowych uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela, Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Matki. Dzieci miały sporo zajęć rytmiczno- tanecznych. Klasa druga jak i dzieci młodsze zaprezentowały swoje układy taneczne podczas Dnia Przeciw Agresji i Przemocy na Pierwszy Dzień Wiosny.
zyjemyzdrowozaj


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz