Menu witryny

Czas na zdrowie 2018

 

Dnia 27.09.2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty pod hasłem „Czas na zdrowie”. Spotkanie skierowane było do uczniów szkół podstawowych w Gminie Somonino. Celem działań było promowanie idei zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania wśród młodzieży. Dzieci i młodzież spędzają coraz więcej godzin przy komputerach, bądź telewizorach. Brak ruchu i zła dieta to nie tylko przyczyny wielu schorzeń, to także przepis na kłopoty z nauką. Chcemy wykreować wśród uczniów modę na zdrowie. Jesteśmy przekonani, że nasze działania pokazały, jak można zdrowo się odżywiać i promować zdrowie na tak szeroką skalę. Realizacja działań rozbudziła w uczestnikach poczucie odpowiedzialności za własne zdrowie, uświadomiła wpływ codziennej diety na nasze samopoczucie. Poprzez działania uczniowie nauczyli się świadomego odżywiania i dokonywania wyboru między tym, co zdrowe i odżywcze a szkodliwe, choć smaczne. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zasiedli przy wspólnym stole i częstowali się zdrowymi sałatkami, które wcześniej przygotowali.

czas na zdrowie 2018

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz