Menu witryny

Logowanie

Projekt „Wędka alternatywą na wszystko”/Bezpieczna+

     16 grudnia 2016r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Wędka alternatywą na wszystko”/Bezpieczna+. Działania jakie wykonywaliśmy w ramach tego przedsięwzięcia wspierały odbiorców w podnoszeniu samooceny, rozwijały mocne strony, w szczególności poprzez budowanie prawidłowych relacji rówieśniczych. Inicjatywą projektu było zaszczepienie w uczestnikach aktywnego spędzania czasu z wędką, przyrodą i innymi ludźmi, jako alternatywa na budowanie prawidłowych relacji w środowisku szkolnym i lokalnym oraz przeciwdziałanie zachowaniom niepożądanym. W ramach projektu spotykaliśmy się m.in. na zajęciach warsztatowych w Centrum Zarybiania przy SP Somonino, wyjeżdżaliśmy na wycieczki rowerowe nad rzekę Radunia, gdzie uczyliśmy się sztuki połowu ryb. Byliśmy w Zielonej Szkole w Kątach Rybackich, na warsztatach przyrodniczych w Gołubiu, a także na wycieczce w Kaszubskim Uniwersytecie Ludowym we Wieżycy. Na uroczystość podsumowującą projekt przybyli goście z PZW Okręgu w Gdańsku i z naszego lokalnego Koła Wędkarskiego nr 118 w Somoninie. Dzieci brały udział w konkursach o tematyce wędkarsko- ekologicznej. Zwycięzcy i uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Na koniec wszyscy udali się na ekologiczny poczęstunek.

     Dziękujemy serdecznie wszystkim sprzymierzeńcom szkoły: władzom naszej gminy, osobom koordynującym i administrującym, nauczycielom za wyznaczanie nowej jakości  edukacji poprzez przygotowanie i realizację projektu.

Opracowała: Mirosława Flisikowska

wedka alternatywa

więcej zdjęć


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz