Menu witryny

Występ zespołu regionalnego „Mòdré Òczka” 2023

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Somoninie zorganizował wspaniałą imprezę dla swoich podopiecznych. Był to PIKNIK WĘDKARSKI dla OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, który miał miejsce w Ostrzycach. Nie zabrakło tam znamienitych gości, wśród których był Wójt Gminy Somonino, Marian Kowalewski oraz przedstawiciele zakładów pracy, sponsorzy i członkowie Klubów Seniora działających w naszej gminie. Podczas tej wspaniałej imprezy wystąpił nasz szkolny kaszubski zespół folklorystyczny „Mòdré Òczka”. Uczniowie zaprezentowali bardzo widowiskowy występ, który spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów, co potwierdzone zostało burzą oklasków. Zespołowi towarzyszyła kapela kaszubska, Pani Marta Szadłowska (skrzypce) i Pan Eugeniusz Szutenberg (akordeon). Na zakończenie dzieci zostały poczęstowane napojami i słodyczami. GOPS zadbał również o bezpieczny transport dzieci w obie strony.

Opiekunowie zespołu: Ewa Hildebrandt i Danuta Kosowska

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz