Menu witryny

MËSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ 2022

 10 listopada 2022r. rozstrzygnięto Szkolny Konkurs "MËSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ". W konkursie udział wzięło 13 uczniów z klas II-VII. Komisja w składzie: Ewa Hildebrandt i Piotr Cichosz wyłoniła po dwóch uczestników z każdej kategorii wiekowej, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych w Szkole Podstawowej w Goręczynie. Kateria: klasy 1-2: Paulina Splitt i Zuzanna Kowalewska, klasy 3- 4: Małgorzata Rychert i Oliwia Szmyt, klasy 5-6: Janina Pascaru i Lena Śmiech, klasy 7-8: Weronika Gogolińska i Dominika Zielińska. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za przygotowanie się i udział w konkursie.

konkurs belnego czetania

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz