Menu witryny

Druhowie w akcji 2023

Po raz kolejny druhowie strażacy zorganizowali dla druhów harcerzy ciekawe zajęcia. W remizie strażackiej nasi harcerze ćwiczyli cierpliwość, precyzję oraz współpracę. A jakie było ich zadanie? Bardzo proste. Za pomocą jednego z urządzeń używanego przez strażaków podczas akcji ratowniczych, przenieść bez szwanku kurze jajko. Rezultaty w foto relacji;-)

druhowie w akcji 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz