Menu witryny

Spotkanie projektowe w Turcji 2021

W dniach 4-8 października 2021r. nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu warsztatowym w ramach programu Erasmus „Movement For Change”. Wraz z partnerami erasmusowskimi z Grecji, Hiszpanii i Belgii gościli w szkole tureckiej w okręgu Darica. W ramach spotkania odbyły się trzy sesje robocze, na których omówiono dotychczas zrealizowane działania oraz zaplanowano kolejne, z uwzględnieniem zmian związanych z covid. Był to też czas rozmów, wymiany doświadczeń, zajęć ruchowych, spotkań z władzami oraz poznania kultury tego kraju.

erasmus turcja

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz