Menu witryny

Randka w ciemno …z książką

Akcja cieszyła się ogromną popularnością wśród uczniów. Zasada była prosta - czytelnik przychodził i wypożyczał książkę w ciemno - bez rekomendacji, bez czytania recenzji, może nawet z gatunku, po który nigdy nie sięgał. Książka - niespodzianka była opakowana, więc nie zasugerował się ani okładką ani autorem ani tytułem.
A potem... no cóż - albo spędzili niezapomniany wieczór albo stwierdzili, że to jednak nie to i spróbuje kolejny raz za rok...
W tym dniu jednak zajęcia się nie skończyły. Uczniowie, którzy odwiedzili w tym dniu bibliotekę mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat dnia zakochanych w Quizie wiedzy o walentynkach. Osoby, które poprawnie odpowiedziały na pytania otrzymały upominek. Chętnych nie brakowało, bo każdy chciał sprawdzić, czy przy pomocy św. Walentego dopisze mu szczęście .

randka w ciemno

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz