Menu witryny

Spotkanie z dietetykiem 2024

W dniu 16.04.2024r. odbyło się spotkanie z panią dietetyk Natalią Mejer-Gniadek. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie, zdrowy styl życia, oraz dietę dostosowaną dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Pani dietetyk omówiła też główne błędy w naszej diecie, prowadzą nie tylko do nadwagi i otyłości,ale również do wielu chorób jak bulimia czy anoreksja. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które będzie już niebawem z klasami VI.

spotkanie z dietetykiem klasy 6 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz