Menu witryny

Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej - Ew. Świętego Łukasza

Dnia 11 marca 2022r odbył się Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii Świętego Łukasza dla uczniów szkoły podstawowej z powiatu kartuskiego. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas V-VI, oraz 22 uczniów z klas VII- VIII, którzy reprezentowali osiem szkół. Uczniowie szkoły podstawowej klas V-VI rozwiązywali test, który składał się z 32 zadań zamkniętych i otwartych, a uczniowie klas VII-VIII zmagali się z testem, który zawierał 33 pytania z zakresu Ewangelii Świętego Łukasza. Zadania zostały przygotowane prze Akcję Katolicką w Rumi, a konkurs przeprowadzony został w formie online. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i dziękujemy za zaangażowanie. Do dalszego etapu wojewódzkiego z naszej szkoły zakwalifikowały się następujące osoby:

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy V-VI: Dominika Zielińska- klasa VI A

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy VII-VIII: Adam Ducher- klasa VII A

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz