Menu witryny

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2021

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”. Tego dnia wszystkie klasy I obchodziły Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia, które już po raz drugi odbyło się w bibliotece szkolnej. Atrakcją spotkania pląsy i „misiowe tańce”. Dzieciom spodobały się wierszyki i ochoczo odpowiadały na zadawane zagadki związane z Kubusiem Puchatkiem. Bezbłędnie umiały wymienić najbardziej popularne misie. Wszystkie dzieci śpiewały z naszym gościem Misiem piosenki o przyjacielu. Na zakończenie każdy uczestnik zabawy tradycyjnie otrzymał „małe Conieco”, czyli breloczek z misiem. Zainteresowanie uczniów świadczy o tym, że mimo wielu nowoczesnych zabawek miś jest ulubioną maskotką dzieci, że moda na misie nie przemija. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

wiatowy dzie pluszowego misia 2021

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz