XXI POWIATOWY KONKURS „Święci, których warto poznać” 2021

Dnia 27 października 2021 r.  Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie był organizatorem XXI Powiatowego Konkursu „Święci, których warto poznać”. W tym roku postaciami godnymi poznania byli nowi błogosławieni Kościoła katolickiego Kardynał Stefan Wyszyński i Siostra Róża Czacka. Uczestnikami konkursu mogli być uczniowie z klas III- VIII. Uczniowie z  klas III - V mogli brać udział w kategorii plastycznej, a uczniowie z klas VI- VIII w kategorii wiedzy. Z naszej szkoły w kategorii plastycznej  brał udział jeden  uczeń - Oskar Szleja z klasy IV B. W kategorii wiedzy naszą szkołę reprezentowała Oliwia Sominka z klasy VIII B, która wcześniej wygrała eliminacje szkolne. Zadania konkursowe były bardzo obszerne i dotyczyły wszystkich ważnych wydarzeń z życia nowych błogosławionych. Uczennica Oliwia Sominka godnie reprezentowała naszą szkołę i zajęła II miejsce. Gratulujemy!

xxi powiatowy konkurs wici ktrych warto pozna 2021