Menu witryny

Pomorskie Warsztaty Naukowe 2020

W dniach 21-25 września 2020 roku ośmioosobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w drugiej edycji Pomorskich Warsztatów Naukowych „Zdolni z Pomorza” zorganizowanych prze Uniwersytet Gdański. W tym roku zajęcia odbywały się on-line. Program zajęć był bardzo bogaty: „Logika (prawie) bez matematyki”, „Geometria mas z GeoGebrą”, „Kulisy Projektu Manhattan”, „Czy potrafimy już strzec optymalnie? - Problem galerii sztuki wczoraj i dziś”, Kolorowanie grafów - ciekawa zabawa kredkami czy coś więcej?”, „Modelowanie populacji”, „Wstęp do tworzenia gier komputerowych”. Dodatkowo uczniowie uczestniczyli w wybranych przez siebie zajęciach popołudniowych, których harmonogram obejmował tematykę: „Koronawirus i tysiące innych wirusów - co o nich wiemy i jak je badamy?” „Jak to jest z tą płaską Ziemią?”, „Ewolucja człowieka w świetle badań molekularnych”, „Mierząc ku gwiazdom” oraz „Gry logiczne”. Szeroki wachlarz zajęć pozwolił każdemu znaleźć coś dla siebie. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w poszerzaniu swojej wiedzy.

pomorskie warsztaty naukowe 2020

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz