Menu witryny

Jasełka 2019

Dnia 20 grudnia 2019r. uczniowie klas I-IV obejrzeli i wysłuchali programu Jasełek w wykonaniu uczniów klasy VIB. Okazją ku temu był czas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Grupa uczniów zaprezentowała wydarzenia związane z Bożym Narodzeniem w programie pt.: ,,W drodze do Betlejem”. W Jasełkach obok Świętej Rodziny wystąpili: Rzecznik, Żołnierz cesarza Augusta, Anioł, który przyszedł do Józefa, aby go ostrzec przed grożącym niebezpieczeństwie, Syryjczyk, Rzymianin, Celnik oraz jego pomocnik na granicy z Egiptem. Wszyscy oni towarzyszyli Świętej Rodzinie w drodze do Betlejem oraz w czasie ucieczki do Egiptu. Całość ubogacona została kolędami i pastorałkami wykonanymi przez uczniów z chóru szkolnego. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim uczniom życzenia świąteczne.

jaseka 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz