Menu witryny

Poznajmy się 2019

W dniach 4-8 lutego 2019r. w naszej szkole w ramach dni międzynarodowych Poznajmy się, uczniowie przygotowali kilka atrakcji pod kierunkiem nauczycieli. W pracowni plastycznej powstały rysunki najbardziej znanych budowli architektonicznych w Europie. Najpiękniejsze prace wywieszono na wystawie w głównym holu szkoły. Uczniowie klas gimnazjalnych – 3A, 3C i 3D przygotowali plakaty z podstawowymi zwrotami obcojęzycznymi, aby każdego dnia wszyscy uczniowie mogli pozdrawiać się w innym języku: niemieckim, ukraińskim, chorwackim, hiszpańskim, a nawet japońskim.

W piątek 8 lutego 2019r. uczniowie klas gimnazjalnych 3C i 3D zaprezentowali samodzielnie opracowane dialogi w językach: ukraińskim, hiszpańskim i niemieckim. Natomiast uczniowie szkoły podstawowej przygotowali obcojęzyczne piosenki, które zaprezentowali na szkolnej scenie. I tak klasa 4A zaprezentowała hiszpańskie Feliz Navidad José Feliciano oraz francuskie Elysses Joe Dassin, zaś klasa 4B w j. angielskim wykonała This feeling grupy The Chainsmokers. Wydarzenia te obok świetnej zabawy uczestników i publiczności, wniosły wiedzę z zakresu języków i kultury innych narodów.

poznajmy si 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz