Menu witryny

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Dnia 17.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej, które odbyły się na hali w Goręczynie. Nasze dziewczęta wyraźnie pokonały swoje rówieśniczki 3:0, natomiast chłopcy po zaciętym meczu przegrali ze swoimi rówieśnikami z Goręczyna 1:3. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Armatowska, Marta Piotrowiak, Adriana Pawela, Karolina Hallmann-Stolc, Paulina Mrozewska, Julia Skierka i Ilona Walaszkowska (dziewczyny) oraz Nikodem Borkowski, Dominik Kolka,Wiktor Zatyka, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Maciej Szwelnik, Piotr Radomski i Jakub Peta (chłopcy).

gminne igrzyska modzieszy szkolnej w pice siatkowej

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz