Aktualności Grupa Od

0D Dzień Babci i Dziadka 2020

6  lutego 2020r. grupa 0d i 0e przywitała wyjątkowych gości. Tego dnia odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Dzieci wystawiły przepiękne Jasełka. Później był czas na życzenia, upominki i słodki poczęstunek. Wszyscy dziadkowie  byli zachwyceni ;-)

0d dzie babci i dziadka 2020

0D Witamy w Grecji 2020

4 lutego 2020r. nasze przedszkole odwiedzili goście z państw będących naszymi partnerami w Programie Erasmus+. Odwiedzili nas nauczyciele oraz uczniowie z: Grecji, Hiszpanii, Belgii oraz Turcji. Grupa 0d przygotowała w swojej sali kącik grecki, który przybliżał kulturę, położenie, historię oraz kuchnię tego kraju.

0d witamy w grecji 2020

0D Grudzień 2019

Grudzień - to piękny miesiąc, który upłynął nam na przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Wykonaliśmy dużo prac o tematyce zimowej i świątecznej. Przy pomocy jednej z mam wykonaliśmy śliczne kartki świąteczne, które wysłaliśmy do dzieci z zaprzyjaźnionej szkoły w Rumunii. Oprócz tego dzieci stworzyły prześliczne ozdoby choinkowe z filcu. Nawet  wystrój okien  w naszej sali  nastrajał nas świątecznie. Niezapomnianym wydarzeniem i prezentem Mikołajkowym była nocka w przedszkolu, w której uczestniczyły dzieci 6 grudnia. Punktem kulminacyjnym okazały się Jasełka w wykonaniu dzieci z naszej grupy. Było wzruszająco, nastrojowo i rodzinnie ;-)

0d grudzie 2019

0D Dzień chłopaka 2019

30.09.2019r. - tego dnia świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Nie zabrakło śpiewu, szczerych życzeń i słodkości. Oprócz tych wszystkich atrakcji chłopcy zostali obdarowani upominkami przez swoje koleżanki z grupy. Wszystkim chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

0d dzie chopaka 20191

0D Sprzątanie świata 2019

24.09.2019r. – nasza grupa uczestniczyła w akcji Sprzątania Świata. Przedszkolaki postanowiły zrobić coś dla otaczającej ich przyrody. Zaopatrzeni w rękawiczki, worki i dobry humor wybraliśmy się do pobliskiego lasu oraz nad rzekę. Zebraliśmy tam dwa worki śmieci. Przedszkolaki wiedzą jak dbać o naturę!

0d sprztanie wiata 2019

0D Biskup w przedszkolu 2019

23.09.2019r. – nasze przedszkole odwiedził ważny gość. Tego dnia mieliśmy okazję gościć Księdza Biskupa Arkadiusza Okroj. Dzieci przyjęły Biskupa bardzo gorąco. Czas upłynął nam na miłej rozmowie i wspólnym śpiewie. Na koniec Ksiądz Biskup otrzymał od przedszkolaków pamiątkowego Anioła, który ma Mu przypominać o tej wizycie.

0d biskup w przedszkolu 2019

Warunki ubezpieczenia NNW PZU