Aktualności Grupa Od

0D Dzień Chłopaka 2022

Dnia 30 września jest szczególnym dniem dla wszystkich małych chłopców. Święto miało męskie grono przedszkolaków. Dziewczynki wraz z rodzicami przygotowały upominki- samoloty oraz słodki batonik. Oprócz tego dzień był pełen zabaw integrujących chłopców z dziewczynkami. Chłopcy zamieniali się w księżniczki, chłopcy natomiast w księciów. Nie zabrakło zabawnej fotobudki z akcesoriami chłopięcymi: kapeluszem, krawatem i okularami.

dzien chpaka 0d 2022

0D Dzień Kropki 2022

Dnia 15 września odbył się w naszym przedszkolu dzień kropki. Wszystkie przedszkolaki przyszły tego dnia ubrane w groszki/ kropki. Różnorodności kropek nie było końca. Dzieci poznały historię dziewczynki Vashti, która uwierzyła w siebie dopiero wtedy, gdy zrobił to nauczyciel. Pokazał jej, że w każdym z nas drzemie coś dobrego i kreatywnego i należy tylko tego poszukać. Wszystko zaczyna się od małej kropki a od niej wychodzi cała reszta...Piękny dzień opleciony w kropkowe zabawy i kreatywne tworzenie rysunków.

dzien kropki 0d 2022

0D Dzień dinozaura 2022

26 lutego to Dzień Dinozaura. Tego dnia obchodziliśmy święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie dokonaliśmy ,,wykopalisk" dzięki którym zobaczyliśmy jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów. Obejrzeliśmy film edukacyjny przedstawiający historię funkcjonowania dinozaurów, ich cechy i gatunki.

0d dzie dinozaura 2022

0D Bal karnawałowy 2022

Dnia 11 lutego odbył się bal karnawałowy. Tego dnia zawitały do przedszkola różne postacie znane i nieznane. Były tańce, zabawy, konkursy. Wszyscy doskonale się bawili.

0d bal karnawaowy 2022

0D Dzień pizzy 2022

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. Lubią ją zarówno dorośli jak i dzieci, dlatego w tym roku nasze przedszkole włączyło się w obchody Światowego Dnia Pizzy, które przypada na 9 lutego. Podczas zajęć dzieci poznały krótką historię pizzy, dowiedziały się, z którego kraju pochodzi oraz z jakich składników można ją zrobić.

0d dzi pizzy 2022

0D Wigilia 2021

W dzień grupowej Wigilii 23.12.2021r. w całym przedszkolu panowała radosna i ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w eleganckich strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. Były kolędy, poczęstunek i upominki.

0d wigilia 2021