Aktualności Grupa Od

0D Dzień chłopaka 2019

30.09.2019r. - tego dnia świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Nie zabrakło śpiewu, szczerych życzeń i słodkości. Oprócz tych wszystkich atrakcji chłopcy zostali obdarowani upominkami przez swoje koleżanki z grupy. Wszystkim chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

0d dzie chopaka 20191

0D Sprzątanie świata 2019

24.09.2019r. – nasza grupa uczestniczyła w akcji Sprzątania Świata. Przedszkolaki postanowiły zrobić coś dla otaczającej ich przyrody. Zaopatrzeni w rękawiczki, worki i dobry humor wybraliśmy się do pobliskiego lasu oraz nad rzekę. Zebraliśmy tam dwa worki śmieci. Przedszkolaki wiedzą jak dbać o naturę!

0d sprztanie wiata 2019

0D Biskup w przedszkolu 2019

23.09.2019r. – nasze przedszkole odwiedził ważny gość. Tego dnia mieliśmy okazję gościć Księdza Biskupa Arkadiusza Okroj. Dzieci przyjęły Biskupa bardzo gorąco. Czas upłynął nam na miłej rozmowie i wspólnym śpiewie. Na koniec Ksiądz Biskup otrzymał od przedszkolaków pamiątkowego Anioła, który ma Mu przypominać o tej wizycie.

0d biskup w przedszkolu 2019

0D Dzień przedszkolaka 2019

20.09.2019r. – obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Przedszkolaka. Tego dnia każde dziecko miało swoje święto. Świętowaliśmy ten dzień zabawą, śpiewem i słodkim poczęstunkiem. Wszyscy świetnie się bawili.

0d dzie przedszkolaka 2019