Menu witryny

Aktualności Grupa Od

0d Dzień Dinozaura 2023

 Dnia 26 lutego 2023 odbył się dzień dinozaura. Przedszkolaki przyszły ubrane na zielono-pomarańczowo-brązowo. Dzień rozpoczęliśmy od zapoznania dzieci z tematyką prehistorii. Dzieci utrwaliły nazwy podstawowych gatunków dinozaurów. Na koniec zajęć miały okazję zobaczyć wybuch wulkanu, który prawdopodobnie dinozaury unicestwił. Obejrzały również makietę prehistorii w 3D. Dzieci wykonały papierowe dinozaury i wykonały zdjęcia w fotobudce.

0d dzie dino 2023

więcej zdjęć

0d Walentynki 2023

Dnia 13 lutego 2023 odbyły się Walentynki. To wyjątkowe święto, podczas którego dzieci okazują sobie sympatię do siebie. Obdarzają się drobnymi upominkami, laurkami, słodkościami. Walentynki w przedszkolu mają na celu integrację grupy i podniesienie poczucia przynależności do niej. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i uścisków. Dzieci z grupy 0d wraz zresztą grup miały okazję skorzystać z poczty walentynkowej, której zainteresowanie było ogromne.

0d walentynki 2023

więcej zdjęć

0d Pierwszy dzień Wiosny 2023

Grupa 0d 21 marca 2023 w grupie świętowaliśmy kalendarzową wiosnę. Dzieci ubrane na zielono wykonały piękne, papierowe opaski z emblematem kwiatów. Wykonaliśmy naszą Panią Wiosnę ubraną w motywy kwiatowe. Wzięliśmy udział w pochodzie wiosennym nad Radunię. Przy okazji mogliśmy znaleźć wiele zwiastunów wiosny. Spotkanie nad rzeką jest coroczną tradycją, w której spotykają się wszystkie grupy przedszkolne. Jest pięknym dniem, w którym cieszymy się z otaczającej nas przyrody, która budzi się do życia:)

ęcej zwidjęć0d dzie wiosny 2023


Bal Karnawałowy 0d 2023

Dnia 30 stycznia 2023 odbył się bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Dzieci przyszły ubrane w różne kostiumy i przebrania. Nie zabrakło księżniczek, Spidermanów, Batmanów i innych super bohaterów. Bal rozpoczęliśmy jak zawsze od wypicia magicznego eliksiru, który przenosi Nas do innej krainy. Były tańce i pląsy przy ulubionej muzyce. Po wygibasach był czas na poczęstunek przy stoliku. Nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy na korytarzu przy zumbie i konkursach. Takie dni jak ten zostaje zapamiętany na długo.

bal karnawaowy 0d 2023

więcej zdjęć


0D Wigilia 2022

Dnia 22 grudnia grupa 0c i 0d wzięły udział w przedstawieniu zimowo-świątecznym, w którym wystąpiły śnieżynki, aniołki, bałwanki, św. Mikołaj, elfy, reniferki itd. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i wykonały taniec śnieżynek. Pani Dyrektor jako nasz gość honorowy wygłosiła piękne życzenia dla wszystkich dzieci i pracowników przedszkola. Po występie w grupie odbyła się również wigilia grupowa. Każde z dzieci przyniosło coś na stół wigilijny. Rozpoczęliśmy od podzielenia się opłatkiem. Potem zasiedliśmy do stołu. Na koniec rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie. Nie zabrakło zdjęć, wspólnych uśmiechów i dobrego słowa :)

0d wigilia 2022

więcej zdjęć

0D Mikołajki 2022

5 grudnia przedszkolaki odwiedził Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Dzieci otrzymały paczki ze słodkościami. W podziękowaniu zaśpiewały piosenkę z pokazywaniem dla Mikołaja. Następnie zrobiliśmy wspólne zdjęcia przy świątecznej gazetce.

0d mikoajki 2022

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz