Menu witryny

Aktualności Grupa Od

0D Wigilia 2022

Dnia 22 grudnia grupa 0c i 0d wzięły udział w przedstawieniu zimowo-świątecznym, w którym wystąpiły śnieżynki, aniołki, bałwanki, św. Mikołaj, elfy, reniferki itd. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i wykonały taniec śnieżynek. Pani Dyrektor jako nasz gość honorowy wygłosiła piękne życzenia dla wszystkich dzieci i pracowników przedszkola. Po występie w grupie odbyła się również wigilia grupowa. Każde z dzieci przyniosło coś na stół wigilijny. Rozpoczęliśmy od podzielenia się opłatkiem. Potem zasiedliśmy do stołu. Na koniec rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie. Nie zabrakło zdjęć, wspólnych uśmiechów i dobrego słowa :)

0d wigilia 2022

więcej zdjęć

0D Mikołajki 2022

5 grudnia przedszkolaki odwiedził Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Dzieci otrzymały paczki ze słodkościami. W podziękowaniu zaśpiewały piosenkę z pokazywaniem dla Mikołaja. Następnie zrobiliśmy wspólne zdjęcia przy świątecznej gazetce.

0d mikoajki 2022

więcej zdjęć

0D Dzień Pluszowego Misia 2022

Dnia 25 listopada odbył się dzień pluszowego misia. Dzieci mogły uczestniczyć w tym dniu ze swoimi puchatymi przyjaciółmi. Przybyły misie małe, misie duże. Zorganizowaliśmy wiele wspólnych zabaw, w których brały udział właśnie misie. Tańczyliśmy przy misiowych piosenkach, robiliśmy misiową piramidę oraz misiową pracę plastyczną. W tym roku spędziliśmy ten dzień na sportowo. Nasze misiaki brały z przedszkolakami udział w sportowych zajęciach. Dzieci uwielbiają ten dzień i czekają na niego cały rok :)

0d dzie pluszowego misia 2022

więcej zdjęć

0D Narodowe Święto Niepodległości 2022

Dnia 10 listopada w przedszkolu obchodziliśmy patriotyczny dzień – Narodowe Święto Niepodległości. Jest to ważny dzień dla nas Polaków - dla młodych patriotów też. Dzieciom wpaja się w ten sposób prawidłowy stosunek do Ojczyzny, małej i dużej. Przedszkolaki utrwalają w ten sposób polskie symbole narodowe.

0d narodowe wito niepodlegoci 2022

więcej zdjęć

0D Dzień postaci z bajek 2022

Dnia 4 listopada w piątek odbył się jeden z najbardziej wyczekiwanych dni czyli dzień postaci z bajek. Przedszkolaki w najróżniejszych bajkowych strojach prezentowały się w bajkowej fotobudce. Przypomnieliśmy sobie najpopularniejsze bajki oraz dopasowywaliśmy odpowiednie do nich atrybuty. Dzieci wysłuchały bajki pt. "Żabi król". Na jej podstawie wykonaliśmy pracę plastyczną - żabę. Zrealizowaliśmy kilka zabaw ruchowych wyobrażeniowych i wcielaliśmy się w różne bajkowe postacie. Na koniec oglądaliśmy również prezentacje o bajkowych postaciach.

0d dzie postaci z bajek 2022

więcej zdjęć

0D Dzień dyni 2022

Dnia 28 października odbył się pomarańczowy dzień dyni. Chętni mogli przynieść dynię: jadalną lub ozdobną. Na początku dnia dzieci dowiedziały się o najważniejszych informacjach odnośnie dyni i innych warzyw z rodziny dyniowatych. Określiliśmy ich kształt, kolor, ciężar i inne cechy charakterystyczne. Przedszkolaki zobaczyły ilustrację, ukazującą jak rośnie dynia i dlaczego opada na ziemię. Nie zabrakło zabaw integracyjnych i sprawnościowych z wykorzystaniem dyń. Następnie dzieci wykonały papierową dynię oraz zobaczyły co dynia kryje w środku. Nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć przy dyniowej dekoracji.

0d dzie dyni 2022

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz