Let's learn with drama

Uczymy się poprzez gry 2022

Ostatnie wyzwanie w naszym projekcie to nauka z wykorzystaniem gier. Gdy się bawimy, lepiej się uczymy.

język ojczysty TUTAJ

matematyka TUTAJ

język angielski TUTAJ

Nasza piosenka 2022

Kolejnym zadanie w naszym projekcie to napisanie wspólnej piosenki o marzeniach. Każda klasa biorąca udział w projekcie napisała kilka linijek tekstu. Jedna z nauczycielek skomponowała melodię, do której zaśpiewały dzieci część piosenki po turecku iczęść po angielsku.

Piosenki w wykonaniu klasy 1C możesz posłuchać TUTAJ

Przygotowujemy przedstawienie 2022

Kolejnym zadaniem w ramch naszego projektu było przygotowanie przedstawienia klasowego. Dzieci zostały podzielone na cztery drużyny. Pierwsza drużyna napisała scenariusz, druga zaprojektowała kostiumy, trzecia wykonała kostiumy i scenografię, czwarta zaś zagrała odpowiednie role. To było bardzo ciekawe przeżycie. Dzieci wykazały się kreatywnością i współpracą podczas realizacji swoich zadań. Filmik z naszego klasowego przedstawienia pod tytułem "Wiosenne gniazdo" obejrzysz TUTAJ

theter game

Nasze komiksy 2022

Dzieci utworzyły za pomocą narzędzia Comics Panel Creator komiksy z wykorzystaniem magicznych słów.

our cartons 2022

Nasze prace możesz obejrzeć TUTAJ

Magiczne słowa

Uczniowie klasy 1C ustalili jakie słowa możemy nazwać magicznymi i dlaczego je tak nazywamy. Następnie ustalili w jakich sytuacjach można te słowa wykorzystywać. Ostatnim etapem było zaprezentowanie krótkich scenek, w których wykorzystali te słowa.

Aby obejrzeć film ze scenkami kliknij  tutaj

logo LS