Skład

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019

Dnia 18 września 2019r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII (łącznie: 183 uczniów). Dzień przed wyborami czterech kandydatów zaprezentowało swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatów na przygotowanych wcześniej plakatach.

Komisja Wyborcza w składzie:Sara Rybakowska, Zuzanna Wiśniewska, Maja Grzymska, Martyna Puzdrowska oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu , przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2019/2020 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Michał Rychert – Przewodniczący SU

Jan Formela – Zastępca Przewodniczącego

Zofia Sołtysek – Skarbnik

Maja Grota – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu oryginalnych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.

skad su

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2018

Dnia 21 września 2018 r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII. Dwa dni przed wyborami pięć kandydatek zaprezentowało swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatek na przygotowanych wcześniej plakatach. Komisja Wyborcza w składzie: Klaudia Mietlewska, Weronika Formela, Marika Kosiur, Eliza Rycher oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu, przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2018/2019 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Agata Leszkowska – Przewodnicząca SU

Agata Szymańska – Zastępca Przewodniczącej

Julia Baczyńska – Skarbnik

Maria Tarańczuk – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu ciekawych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.

1wybory do zarzdu samorzdu uczniowskiego 2018

Zarząd Samorządu Szkolnego gimnazjum 2018-2019

W dniu 21 września 2018r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami samorządów klasowych w gimnazjum. W tym roku szkolnym uczniowie zadecydowali, że wszyscy wybrani reprezentanci klas (12 uczniów) będzie aktywnie działało w szeregach Samorządu Szkolnego. Jesteśmy jedną drużyną i jest nas niewiele, gdyż jako ostatni rocznik gimnazjum „zamykamy” po reformie ten etap edukacji. Jesteśmy jednak świadomi swojej roli w szkole i będziemy godnie reprezentować właśnie społeczność gimnazjalną. Opracowaliśmy plan działań, to, co chcemy zrobić, aby w naszej szkole było miło i przyjemnie. Koordynatorami zadań w poszczególnych klasach będzie Zarząd Samorządu Szkolnego, który wybraliśmy na spotkaniu. Liczymy, że cała społeczność gimnazjalna wraz z wychowawcami będzie nam pomagała i wspierała w realizowaniu naszych celów i planów.

Zarząd reprezentuje:
Beata Pioch z klasy III a,

Filip Goluch z klasy III b,

Ewa Draws z klasy III c

Weronika Armatowska z klasy III d.

zarzd samorzdu szkolnego gimnazjum 2018-2019

Skład Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej
jest Pani Katarzyna Mielewczyk