Menu witryny

Zarząd Samorządu Szkolnego gimnazjum 2018-2019

W dniu 21 września 2018r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami samorządów klasowych w gimnazjum. W tym roku szkolnym uczniowie zadecydowali, że wszyscy wybrani reprezentanci klas (12 uczniów) będzie aktywnie działało w szeregach Samorządu Szkolnego. Jesteśmy jedną drużyną i jest nas niewiele, gdyż jako ostatni rocznik gimnazjum „zamykamy” po reformie ten etap edukacji. Jesteśmy jednak świadomi swojej roli w szkole i będziemy godnie reprezentować właśnie społeczność gimnazjalną. Opracowaliśmy plan działań, to, co chcemy zrobić, aby w naszej szkole było miło i przyjemnie. Koordynatorami zadań w poszczególnych klasach będzie Zarząd Samorządu Szkolnego, który wybraliśmy na spotkaniu. Liczymy, że cała społeczność gimnazjalna wraz z wychowawcami będzie nam pomagała i wspierała w realizowaniu naszych celów i planów.

Zarząd reprezentuje:
Beata Pioch z klasy III a,

Filip Goluch z klasy III b,

Ewa Draws z klasy III c

Weronika Armatowska z klasy III d.

zarzd samorzdu szkolnego gimnazjum 2018-2019

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz