Aktualności Grupa Oc

0C Walentynki 2020

14 lutego 2020r. w piątek odbył się Dzień Świętego Walentego. W ten dzień wszystkie dzieci przyszły do szkoły ubrane na czerwono. Kilka dni wcześniej ruszyła skrzynka walentynkowa, w którą do samych Walentynek można było wrzucać kartki dla ukochanej osoby: koleżanki, kolegi, przyjaciela, Pani. Rozdawajek nie było końca. Dzieci zadowolone wróciły do klasy, gdzie kontynuowano zabawy integracyjne.

20200214 143303

0C Dzień Babci i Dziadka 2020

5 lutego 2020r. w grupie 0C odbył się Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku, Nasi milusińscy wraz z wychowawcą przygotowali występy, była recytacja wierszyków oraz wspólne śpiewanie piosenek. Nie zabrakło wzruszeń ze strony ukochanych Dziadków. Na koniec wręczone zostały piękne, samodzielnie wykonane przez dzieci upominki. Dzięki pomocy rodziców, Dziadkowie mogli spędzić miło czas w swoim towarzystwie przy kawie i poczęstunku.

0c dzie babci i dziadka 2020

0C Mikołajki 2019

6 grudnia 2019r. w piątek zostaliśmy obdarowani przez Mikołaja- Radę Rodziców, którzy przywieźli nam mikołajkowe paczki. Wszystkie dzieci na głównym korytarzu zebrały się i z radością odbierały paczkę od św. Mikołaja. Chętne dzieci mogły usiąść na kolano Mikołaja i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

0c mikoajki 2019

0C Dzień misia 2019

25 listopada przypada bardzo ważne ogólnopolskie święto. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi najwierniejszymi przyjaciółmi – misiami. Pluszowy miś ma swoją długą historię. Dziś nikomu nie trzeba przedstawiać pluszowego misia, bo znają go dorośli i dzieci na całym świecie. Przedszkolaki obejrzały prezentację o najpopularniejszych Misiach na świecie. Dzieci podczas Balu Pluszowego Misia brały udział w tańcach i zabawach integracyjnych z wykorzystaniem m.in. chusty animacyjnej oraz różnych konkursach i quizach. Miały okazję zrobić sobie zdjęcia z pluszakami w fotobudce. Nie zabrakło słodkości, tak uwielbianych przez misie.

0c dzie misia 2019

0C Dzień życzliwości 2019

21 listopada 2019r. odbył się Dzień Życzliwości w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci ubrały się na żółto. Ten kolor symbolizuje radość, szczęście, przyjaźń. Przypomniano dzieciom o pojęciu życzliwości i związanymi z nimi innymi słowami. Przedszkolaki utrwaliły sobie wszystkie magiczne słowa. Uświadomiono im, że każdy człowiek potrzebuje serdecznych słów, uśmiechu i niesienia bezinteresownej pomocy. Dzieci wykonały słonko z promykami. Każdy promyk symbolizował jedną osobę z grupy. Dzięki temu dzieci uświadomiły sobie, jak ważną osobą jest każdy z nas. W całym przedszkolu było żółto i radośnie. Każdy przedszkolak otrzymał emblemat do przyczepienia z nazwą „Dzień Życzliwości”.

0c dzie yczliwoci 2019

0C Święto Niepodległości 2019

Dnia 8 listopada 2019r. w przedszkolu obchodziliśmy święto Polski. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na galowo. Dzień wcześniej dzieci wykonały kotyliony biało-czerwone oraz flagi. Na uroczystym apelu podczas obecności Pani Dyrektor, dzieci utrwaliły sobie znajomość trzech symboli narodowych oraz znaczenia święta dla nas- Polaków. Tego dnia tematem przewodnim na zajęciach było godło, flaga i hymn. Odbyło się również rozstrzygnięcie plastycznego konkursu patriotycznego, w którym wzięło udział 21 prac. Temat pracy: "Najpiękniejszy orzeł- godło Polski". Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobny upominek.

0c wito niepodlegoci 2019

Warunki ubezpieczenia NNW PZU