Menu witryny

Logowanie

Zespoły Przedmiotowo-Problemowe

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWO – PROBLEMOWE

 

1.        Zespół humanistyczny

·           Maria Klinkosz  - przewodniczący

·           Ewa Lisowska - zastępca

·           Elżbieta Mateja

·           Marek Szymański

·           Anna Lewicka-Wiktorek

·            Justyna Reglińska

·           Anita Keller-Dorawa

·           Mirosław Paczoska

·           Marta Szadłowska

·           Mirosław Paczoska

·           Marta Szadłowska

·           Adam Mejer

 

2.        Zespół matematyczno-przyrodniczy

·           Krzysztof Czapiewski - przewodniczący

·           Danuta Łatka  - zastępca

·           Ryszarda Kurek

·           Adam Mejer

·           Edyta Jażdżewska

·           Beata Struczyńska

·           Mirosław Wyszecki

·           Grażyna Walkusz

·           Mirosława Flisikowska

 

3.        Zespół języków obcych

·           Sylwia Woelke -  przewodniczący

·           Beata Brylowska - zastępca

·           Anita Keller-Dorawa

·           Paulina Grudniewska

·           Jonna Kreft-Bolin

·           Anna Warmowska

 

4.        Zespół wychowania fizycznego

·           Beata Chyła-Kobus - przewodniczący

·           Mariusz Lamk - zastępca

·           Waldemar Rychert

·           Grażyna Walkusz

5.        Zespół edukacji wczesnoszkolnej

·           Barbara Rychert - przewodniczący

·           Barbara Gawroń - zastępca

·           Ewa Jelińska

·           Danuta Wiczling

·           Ewa Hildebrandt

·           Paulina Grudniewska

·           Marek Szymański

·           Ewa Jagodzińska

·           Beata Brylowska

6.        Zespół ds. wychowania przedszkolnego

·           Arleta Ciechanowska - przewodniczący

·           Małgorzata Sominka  - zastępca

·           Irena Stencel

·           Patrycja Fierke

·           Paulina Grudniewska

·           Marek Szymański

 

7.        Zespół profilaktyczno-wychowawczy

W SP

·           Anetta Rozwadowska - przewodniczący

·           Katarzyna Mielewczyk

·           Krzysztof Czapiewski

·           Ryszarda Kurek

·           Beata Brylowska

·           Ewa Lisowska

·           Danuta Łatka

·           Waldemar Rychert

·           Justyna Reglińska

·           Beata Chyła-Kobus

·           Mirosława Flisikowska

  1. W GP

·           Elżbieta Matejaprzewodniczący

·            Anita Keller-Dorawa

·           Beata Struczyńska

·           Maria Klinkosz

·           Adam Mejer

·           Sylwia Woelke

9.        Zespół ds. świetlicy

·           Natalia Formella - przewodniczący

·           Hanna Wrońska

·           Hanna Wiczling

·           Małgorzata Wesołowska

 

10.    Zespół  bezpieczeństwa i ewakuacji szkoły

·           Beata Chyła-Kobus - przewodniczący

·           Sylwia Woelke - zastępca

·           Barbara Rychert

·           Ewa Jelińska

11.    Zespół współpracy międzynarodowej

·           Paulina Grudniewska - przewodniczący

·           Anita Keller-Dorawa

·           Sylwia Woelke

·           Beata Brylowska

·           Jonna Kreft-Bolin

·           Anna Warmowska

·            

12.    Zespół ds. SPE

·           Katarzyna Mielewczyk - przewodniczący

·            wszyscy wychowawcy klas

13.    Zespół ds. promocji zdrowia

·          Danuta Wiczling- przewodniczący

·           Hanna Wrońska

·           Waldemar Rychert

·           Elżbieta Mateja

 

14.    Zespół ds. promocji szkoły

·           Mirosława Flisikowska - rzewodniczący

·           Irena Stencel

·           Ewa Hildebrandt

·           Marta Szadłowska

·           Paulina Grudniewska

·           Anita Keller-Dorawa

·           Ewa Jelińska

·           Anetta Rozwadowska

 

15.    Zespół ds. Statutu i Regulaminów szkoły

·           Anetta Rozwadowska - przewodniczący

·           Sylwia Woelke

·           Justyna Reglińska

·           Mirosław Wyszecki

 

16.    Zespół ds. doskonalenia nauczycieli

·           Beata Struczyńska   - przewodniczący

·           Danuta Wiczling

·           Patrycja Fierke

 

17.    Zespół ds. ewaluacji

·           Ryszarda Kurek- przewodniczący

·           Maria Klinkosz

·           Krzysztof Czapiewski

·           Sylwia Woelke

·           Beata Chyła-Kobus

·           Barbara Rychert

·           Arleta Ciechanowska            

·           Natalia Formella

·           Anetta Rozwadowska     

·           Mirosława Flisikowska

·           Danuta Łatka

 

18.    Zespół ds. ZHP

·           Anita Keller-Dorawa

·           Jelińska Ewa

·           Małgorzata Sominka

19.    Zespół ds. współpracy z rodzicami

·          Katarzyna Mielewczyk -   przewodniczący·           

·           Mirosława Flisikowska

·           Barbara Gawroń

·           Małgorzata Sominka

 

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

LP

ZESPÓŁ

SKŁAD ZESPOŁU

UWAGI

1

Zespół ds. Zarządzania Systemem Jakości

·          Justyna Reglińska - pełnomocnik

·          Barbara Rychert

·          Anetta Rozwadowska

·          Beata Chyła-Kobus

 

2

Zespół ds. Uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

·          Lucyna Popowicz

·          Grupy „0” Elżbieta Gostomska-Cyrzan

·          Kl. I – III Barbara Gawroń

·          Kl. IV – VI Anetta Rozwadowska

·          pozostali nauczyciele uczniów ze SPE

 

3

Zespół ds. Edukacji Wczesnoszkolnej

·          Barbara Rychert

·          Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

4

Zespół  ds. Wychowawczych

·          Anetta Rozwadowska

·          Lucyna Popowicz

·          Wychowawcy klas „O” - VI

 

5

Zespół ds. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Wychowawczych i Opieki

·          Lucyna Popowicz

·          Natalia Formela

·          Jolanta Bociańska

·          Anetta Rozwadowska

·          Waldemar Rychert

·          Ewa Srock

 

6

Zespół ds. Wewnątrzszkolnego Oceniania

·          Danuta Łatka

·          Barbara Rychert

·          Elżbieta Gostomska-Cyrzan

 

7

Zespół ds. Współpracy z Rodzicami

·          Mirosława Flisikowska

·          Ewa Jagodzińska

·          Barbara Gawroń

·          Marta Szadłowska

 

8

Zespół ds. Promocji Szkoły

·          Ewa Hildebrandt

·          Beata Brylowska

·          Anetta Rozwadowska

·          Grzegorz Machola

·          Marta Szadłowska

·          Marta Kobierzyńska

 

9

Zespół ds. Nauczania Blokowego

·          Mirosława Flisikowska

·          Nauczyciele klas IV-VI

 

10

Zespół odpowiedzialny za realizację ścieżek międzyprzedmiotowych

·          Mirosław Paczoska - WŻR

·          Ewa Jagodzińska - patriotyczna

·          Beata Chyła – Kobus - zdrowotna

·          Mirosława Flisikowska - ekologiczna

·          Ewa Hildebrandt – czytelniczo-medialna

·          Ewa Srock - regionalna

 

11

Zespół do spraw dydaktyki

·          Danuta Łatka

·          Mirosław Paczoska

·          Beata Brylowska

·          Irena Lejk

·          Justyna Reglińska

·          Mirosława Flisikowska

 

12

Zespół koordynujący działania w zakresie SUS

·          Barbara Rychert

·          Natalia Formela

·          Irena Lejk

 

13

Zespół ds. Wychowania Przedszkolnego

 

 

·          Elżbieta Gostomska-Cyrzan

·          Danuta Wiczling

·          Iwona Niklas

·          Waldemar Rychert

·          Justyna Reglińska

·          Marta Szadłowska

 

14

Zespół Comeniusa

·          Beata Brylowska

·          Mirosława Flisikowska

·          Barbara Gawroń

·          Beata Chyła-Kobus

·          Waldemar Rychert

·          Barbara Rychert

·          Anetta Rozwadowska

·          Marta Szadłowska

·          Ewa Hildebrandt

·          Arleta Ciechanowska

 

 


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz