Menu witryny

Osiągnięcia

Podsumowanie sportowego roku 2023

 

21 czerwca 2023r. na sali obrad Urzędu Gminy Somonino odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2022/2023. Wójt Gminy Somonino, Marian Kowalewski wręczył puchary i upominki szesnastu uzdolnionym sportowo uczennicom i uczniom z gminy Somonino, a także na ręce dyrektorów szkół podstawowych symboliczne podziękowania za pracę włożoną w sportowy rozwój młodzieży. W zakończonym roku szkolnym 2022/2023 za szczególne osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Alicja Sobiegraj, Martyna Tryba, Jakub Sominka, Aleksander Butowski.

Gratulujemy!

podsumowanie sportowego roku 2023

więcej zdjęć

Gminne igrzyska dzieci w minipiłce siatkowej 2023

Dnia 17 lutego 2023r. odbyły się w Egiertowie Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły podstawowe: Somonino i Egiertowo. Dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce, uzyskując awans na zawody powiatowe, które odbędą się w Chwaszczynie 21 lutego 2023r.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

gminne igrzyska dzieci w minipice siatkowej 2023

Gminne igrzyska dzieci w dwa ognie 2023

Dnia 08 lutego 2023r. odbyły się w Egiertowie Gminne Igrzyska Dzieci w dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 3 szkoły podstawowe: Somonino, Egiertowo i Borcz. Chłopcy ( kategoria klas IV i młodsi) zajęli II miejsce, dziewczęta zajęły III miejsce.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

gminne igrzyska dzieci w dwa ognie 2023

więcej zdjęć

Powiatowe Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym 2022

Na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym rozgrywanych w Sierakowicach ekipa chłopców w składzie: Jędrzej Miloch, Juliusz Bluhm, Joachim Gangalewski, Hubert Hewelt, Gracjan Treder i Oskar Toporek zajęła IV miejsce.

czworboj powiat

więcej zdjęć

Gminne Igrzyska Dzieci w CZWÓRBOJU LA 2022

W dniu 10.05.2022r. odbyły się w naszej szkole Gminne Igrzyska Dzieci w czwórboju LA. Na stadionie rywalizowały dwie szkoły: Goręczyno i Somonino, oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Uczniowie rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60m., bieg na 600m. dziewczęta i 1000m. chłopcy. Ostatecznie I miejsce i awans na zawody powiatowe, które odbędą się 12 maja w Sierakowicach, wywalczyli chłopcy z Somonina oraz dziewczęta z Goręczyna.

Skład drużyny dziewcząt: Martyna Tryba, Nikola Kobiela, Dominika Zielińska, Alicja Sobiegraj, Julia Rychert, Eliza Biernat.

Skład drużyny chłopców: Juliusz Bluhm, Joachim Gangalewski, Hubert Hewelt, Nikodem Baranowski, Gracjan Treder, Jędrzej Miloch.

czworboj la

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz