Menu witryny

Aktualności Grupa Oe

0E Wizyta w Wielkiej Fabryce Elfów 2022

6 grudnia w Mikołajki grupa 0e wybrała się z wizytą do Wielkiej Fabryki Elfów, która się mieści w Jagatowie. Dzieci miały okazję napisać i wysłać list do Mikołaja, pobawić się i potańczyć z elfami. Ozdabiały również swoje bombki. Najważniejszym jednak punktem wyjazdu było spotkanie i rozmowa z samym Świętym Mikołajem. Był to na pewno dla dzieci niezapomniany wyjazd.

0e wizyta w wielkiej fabryce elfw 2022

więcej zdjęć

0E Mikołajki 2022

Dnia 5 grudnia nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość - Święty Mikołaj. Na to spotkanie dzieci ubrały się na czerwono oraz wystroiły przedszkole. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjemnej atmosferze. Okazało się, że wszystkie dzieci były grzeczne, ponieważ zostały obdarowane prezentami.

0e mikoajki 2022

więcej zdjęć

0E Dzień Pluszowego Misia 2022

25 listopada wypada Dzień Pluszowego Misia. Jego tradycja nie jest długa, albowiem po raz pierwszy zaczęto świętować ten dzień w setną rocznicę powstania maskotki, tj. w 2002 roku. Ten dzień powstał prawdopodobnie dlatego, że każdy pokochał tego mięciutkiego pluszaka od pierwszego wejrzenia. Zapewne większość z nas będąc dzieckiem miało swojego ulubionego misia. Potem ta tradycja przeszła na następne pokolenie i trwa po dziś dzień. Posiadanie takiej zabawki w dzieciństwie uczy nas empatii i opiekuńczości. Dla niektórych jest również symbolem bezpieczeństwa w trudniejszych momentach. 25 listopada dzieci z grupy 0e również przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie, aby wspólnie z nimi świętować. Tego dnia odbył się bal przy muzyce, dzieci wykonywały różne zadania o tematyce „misiowej”, a zabaw nie było końca.

0e dzie pluszowego misia 2022

więcej zdjęć

0E Zdrowe śniadanie 2022

Dzieci z grupy 0e wspólnie przygotowały dla siebie „zdrowe śniadanie”. Posiłek powstał z przyniesionych przez nich składników. Dzieci uczyły się rozsądnie wybierać dodatki, a przy okazji dowiedziały się wielu przydatnych informacji, które na pewno będą wykorzystywać w przyszłości, aby przygotować sobie zdrowy posiłek.

0e zdrowe niadanie 2022

więcej zdjęć

Narodowe Święto Niepodległości 2022

10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Dzieci z „zerówek” przygotowały uroczystość, podczas której zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej. Wraz z pozostałymi grupami odśpiewaliśmy również Hymn Narodowy. Przedszkolaki w atmosferze powagi uczciły to jakże ważne dla każdego Polaka święto.

0ef wito niepodlegoci 2022

więcej zdjęć

0E Dzień Postaci z Bajek 2022

4 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Postaci z Bajek. Dzieci w tym wyjątkowym dniu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Ten dzień miał wszystkim przypomnieć jak ważne są bajki i że warto do nich powracać. Jednak najważniejszym celem było popularyzowanie tradycyjnych bajek bez przemocy, takich gdzie dobro wygrywa, a zło zostaje ukarane. Dzieci wysłuchały fragmentów najbardziej znanych baśni i bajek, rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, z których pochodzą. Segregowały rekwizyty z bajek, układały puzzle. Ten dzień sprawił dzieciom bardzo wiele radości. Był to dzień pełen wrażeń.

0e dzie postaci z bajek 2022

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz