Aktualności Grupa Oe

0e Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 2020

5 listopada zaroiło się w naszej grupie od przeróżnych postaci bajkowych. Stało się tak za sprawą święta, które obchodziliśmy, czyli Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.Dzieci miały możliwość przypomnienia sobie najpiękniejszych bajek i baśni, min.: Trzy świnki, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Pinokio, Dziewczynka z zapałkami, Alicja w Krainie czarów itd. Każda z nich była wyjściem do poruszenia ważnych tematów, związanych   z wartościami, bezpieczeństwem czy uczuciami. Odbyły się tego dnia również liczne zabawy i konkursy.

dzie postaci z bajek 2020 0e

0E Dzień Dyni 2020

Pomarańczowo i zielono zrobiło się u nas 30 października. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Dyni. Przedszkolaki miały okazję jeszcze raz przypomnieć sobie jak zdrowym warzywem jest dynia. Poznały jej różne odmiany oraz dania, które można z nich wykonać. Powstały również piękne prace o tematyce dyniowej. Na pamiątkę zostały nam piękne zdjęcia!

dzie dyni 2020

0E Światowy Dzień Uśmiechu 2020

6 października obchodziliśmy w naszej grupie Światowy Dzień Uśmiechu. Na pomysł świętowania tego dnia wpadł artysta Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył „smiley’a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Tego dnia wszystkie przedszkolaki były uśmiechnięte i wesołe. Tworzyły piękne prace i udowadniały, że prawdziwe jest powiedzenie – ŚMIECH TO ZDROWIE ;-)

dzien umiechu 2020 0e

0E Dzień Chłopaka 2020

30.09.2020r. świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Nie zabrakło śpiewu, szczerych życzeń i słodkości. Oprócz tych wszystkich atrakcji chłopcy zostali obdarowani upominkami przez swoje koleżanki z grupy. Również na dziewczynki i panią Arletę czekało coś słodkiego ;-)

Chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

dzien chlopaka 2020

0E Dzień Przedszkolaka 2020

21 września obchodziliśmy w grupie 0e Dzień Przedszkolaka. Tego dnia każde dziecko miało swoje święto. Uczciliśmy ten dzień zabawą, śpiewem i słodkim poczęstunkiem. Wszyscy świetnie się bawili.

dzien przedszkolaka 2020

0E Dzień Kropki 2020

Grupa 0e 15 września obchodziła Dzień Kropki. Realizowaliśmy ten dzień w ramach projektu EMOCJA. Tego dnia w naszym przedszkolu zaroiło się od kropek. Były obecne wszędzie: na korytarzu, na ubraniach, a także w pracach dzieci. Przedszkolaki poznały historię dziewczynki o imieniu Vashti, której to mała kropka odmieniła całe życie. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie. Na zakończenie dnia dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia w wesołej foto budce.

dzien kropki

Warunki ubezpieczenia NNW PZU