Nowości biblioteczne

Biblioteczne nowości 2019

Świeżutka dostawa, teraz tylko wpisać, przygotować do wypożyczenia i już. Nowości polecają się uwadze czytelników.

biblioteczne nowoci 2019

Atrakcyjne nowości w bibliotece szkolnej

W listopadzie biblioteka szkolna zakupiła dla uczniów  nowe atrakcyjne  książki. Wśród oferowanych książek znajdują się zarówno książki dla dzieci młodszych jak i starszych- literatura przygodowa, obyczajowa, fantastyka, wiersze. Mamy nadzieję, że książki te będą chętnie czytane przez uczniów szkoły.
Zachęcamy do czytania i życzymy przyjemnej lektury.
Już w grudniu kolejne nowości zostaną zakupione do biblioteki.

nowoci biblioteczne grudzie2017

Nowe Książki w naszej bibliotece

Nasza szkoła jest jedną ze szkół w Gminie Somonino, która otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 15 000 złotych na zakup książek do biblioteki szkolnej. „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” został uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa  poprzez wzmacnianie roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Dzięki uzyskanym funduszom nasza biblioteka zwiększy swoja atrakcyjność, a także wzbogaciła się o nowości wydawnicze i pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów. Po wielu konsultacjach z nauczycielami, uczniami i rodzicami udało się stworzyć listę najbardziej poczytnych tytułów. Już wkrótce uczniowie będą mogli korzystać z bogatej oferty książkowej w nowoczesnej szacie graficznej. Mamy nadzieję, że każdy z czytelników znajdzie coś dla siebie a zapach nowych książek przyciągnie uczniów nawet z najbardziej odległych zakątków szkoły.

Już teraz zapraszamy na spotkanie z naszymi książkowymi nowościami.

nowoci bilbioteka