Gminne Igrzyska Dzieci w unihokeja dziewcząt i chłopców 2019

28 października 2019r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach gminnych w unihokeja, które odbyły się w Goręczynie. Do rywalizacji zgłosiły się trzy drużyny: Somonino, Goręczyno i Egiertowo.

Wyniki spotkań:

• Dziewczęta:

1.Somonino

2.Goręczyno

3.Egiertowo

• Chłopcy

1.Somonino

2.Goręczyno

3.Egiertowo

Zwycięskie drużyny będą reprezentować naszą gminę i szkołę w Igrzyskach Powiatowych w Baninie – dziewczęta, natomiast chłopcy w Przyjaźni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja 2019

15 października 2019r. odbyły się w Goręczynie, Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeja dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły podstawowe: Somonino i Goręczyno.

Dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce i będą reprezentować naszą Gminę i Szkołę na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Przyjaźni.

Skład drużyny dziewcząt VII – VIII: Zuzanna Czapiewska, Wiktoria Went, Martyna Puzdrowska, Oliwia Pipiórka, Agata Borkowska, Julia Szreder, Aleksandra Wesołowska, Aneta Walaszkowska, Zofia Stankowska, Małgorzata Leszkowska, Nikola Byczkowska.

Skład drużyny chłopców VII – VIII: Błażej Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Aleksander Tryba, Wiktor Arendt, Kewin Kuźmiński, Jakub Miloch, Damian Szwaba, Konrad Szwaba, Michał Rychert, Kacper Kowaluk.

gminne igrzyska 2019

Biegi Sztafetowe 2019

3 października 2019r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły podstawowe: Somonino i Goręczyno. Dziewczęta młodsze miały do pokonania 10 x 600m., chłopcy 10 x 800 m, dziewczęta starsze kl.VII – VIII – 10 x 800m, chłopcy 10x 1000m.

Ostatecznie dziewczęta kl.IV – VI zajęły II miejsce, chłopcy natomiast zajęli I miejsce.

Dziewczęta i chłopcy kl.VII – VIII zajęli również I miejsce.

Drużyny, które zajęły I miesca w klasyfikacji gminnej, awansowali na zawody powiatowe, które odbędą się 10 października w Miechucinie.

Skład drużyny dziewcząt IV - VI : Klaudia Rejniak, Kamila Rychert, Marta Konkel, Anna Bladowska, Klaudia Lelek, Roksana Went, Weronika Gogolińska, Agata Leszkowska, Aleksandra Goldman, Małgorzata Leszkowska.

Skład drużyny chłopców IV - VI: Oliwier Arendt, Stanisław Łoś, Aleksander Butowski, Jędrzej Miloch, Damian Szreder, Bartosz Pipiórka, Maksymilian Bazychowski, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders, Antoni Kleina, Joachim Gogoliński.

Skład drużyny dziewcząt VII – VIII: Zuzanna Czapiewska, Wiktoria Went, Martyna Puzdrowska, Roksana Puzdrowska, Oliwia Pipiórka, Agata Borkowska, Julia Szreder, Aleksandra Wesołowska, Aneta Walaszkowska, Zofia Stankowska.

Skład drużyny chłopców VII – VIII: Błażej Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Kacper Karbowiak, Aleksander Tryba, Wiktor Arendt, Kewin Kuźmiński, Jakub Miloch, Nikodem Litwic, Olaf Kistowski, Filip Steinka.

biegi sztafetowe 2019

Biegi Brzegami Raduni 2019

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w powiatowych zawodach "Biegi Brzegami Raduni". Wszyscy dzielnie walczyli i ukończyli biegi w swoich kategoriach. Udało nam się też zdobyć lokatę na podium. Jakub Kujawski z klasy IIc zajął III miejsce w kategorii klas I-II wśród chłopców. Nagrodzeni zostali też Jakub Pipiórka z klasy IIb, który zajął V miejsce w swojej kategorii i Maja Penk, również uczennica klasy IIb, która zajęła VI miejsce w kategorii dziewcząt. Wysoko ulokował się również Błażej Arendt z klasy VIIIa, który zajął IV miejsce. Na koniec wszyscy kibicowaliśmy panu Waldkowi i panu Mariuszowi, którzy wystartowali w kategorii seniorów

Wspólnym sukcesem było zajęcie przez naszą szkołę I miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Gratulujemy naszym uczniom i czekamy na kolejne sukcesy!

biegi brzegami raduni 2019

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Nożnej Dziewcząt

Po zwycięstwie w Gminnych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Nożnej Dziewcząt, nasza reprezentacja wzięła udział w rozgrywkach powiatowych w Kamienicy Szlacheckiej. Nasza drużyna po wyczerpującej i ambitnej grze zajęła III miejsce w Powiecie.

powiatowe igrzyska modziey w pice nonej 2019