Menu witryny

Grupy Dzieci i Opiekunowie

Grupa 0D

Grupa 0d – „Tygryski” liczy 25 dzieci. Jest to grupa mieszana uczęszczają do grupy 4 i 5 latki. Wychowawcą grupy jest Pani Karolina Kowalewska natomiast pomocą Pani Irena Verhun. Grupa Tygryski jest bardzo wesoła grupą, pełną pomysłów i ciekawą świata. Dzieci bardzo lubią tańczyć, śpiewać, rysować, konstruować. Lubią eksperymenty, zagadki, zadania w grupach z którymi świetnie sobie radzą. Tygryski lubią aktywnie spędzać czas dlatego na ile jest taka możliwość chodzimy na spacery, aktywnie spędzamy czas na dworze na naszym placu zabaw. Podczas zajęć grupa poznaje litery, cyfry oraz podejmujemy próby globalnego czytania, przygotowujemy się do klasy zero. W naszej grupie odbywają się zajęcia z projektu Mali Wielcy Odkrywcy, są prowadzone innowacje oraz zajęcia dodatkowe.

grupowe 0d

Zapisz

Grupa 0C

Grupa 0c – „Tygryski” liczy 23 dzieci. Jest to grupa mieszana uczęszczają dzieci 4 i 5 letnie. Wychowawcą grupy jest Pani Karolina Kowalewska natomiast pomocą Pani Irena Braniak. Grupa Tygryski jest bardzo żywą grupą która jest ciekawa świata. Dzieci bardzo lubią rysować, śpiewać, tańczyć oraz konstruować ciekawe budowle z klocków. Tygryski lubią spędzać czas aktywnie na dworze, chodzimy na spacery i bawimy się na placu przedszkolnym. Wspólnie w grupie poznają litery, cyfry ponieważ 11 osób z naszej grupy przygotowuje się do zerówki. W naszej grupie odbywają się zajęcia z projektu Mali Wielcy Odkrywcy. Dzieci wykonują różnego rodzaju eksperymenty i doświadczenia które bardzo są pouczające. Uczą się również zabaw metodą 6 klocków.

klasowe 0c tygryski


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Grupa 0B

Grupa liczy 22 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 12 chłopców. Dzieci poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając bajek.

0b motylki 2023

Grupa 0F

Grupa liczy 25 dzieci, w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

grupowe 0f

 

Zapisz

Zapisz

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Grupa liczy 25 dzieci, w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne
i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Grupa 0E

Grupa 0e to 26 wesołych, uśmiechniętych i pogodnych 6-latków, których wychowawczynią jest pani Arleta Ciechanowska. Do naszej grupy uczęszcza 8 dziewczynek i 18 chłopców. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć poznajemy litery i cyfry uczymy się czytać, recytować wiersze i śpiewać piosenki. Chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.

0e opis grupy 2022

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz