Menu witryny

Grupy Dzieci i Opiekunowie

Grupa 0D

Grupa 0D to grupa jednolita pod względem wiekowym. Składają się na nią 10 chłopców i 16 dziewczynek. Wychowawcą jest Pani Patrycja Fierke natomiast pomocą nauczyciela jest Pani Monika Gangalewska. Grupa Słoneczka uwielbia wszelkiego rodzaju przedszkolne aktywności, w których poznają otaczający świat. Przepadają za zabawami integracyjnymi i ruchowymi. W tym roku poznają litery i cyfry - powoli przygotowywać się będą do zerówki.

0d 2022

Zapisz

Grupa 0C

Grupa 0C - ,,Biedroneczki’’ liczy 26 dzieci, 17 chłopców, 9 dziewczynek. Wszystkie dzieci to 5-latki. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Wszyscy lubią się bawić i uczyć poprzez zabawę. Lubią rysować, śpiewać, tańczyć, z radością chodzą na spacery i wycieczki, podczas których dokonują obserwacji przyrodniczych. Dzieci przejawiają duże zainteresowanie otaczającym nas światem. W naszej grupie odbywają się zajęcia Globalnego Czytania, Zmysłoterapia, zajęcia z klockami Numicon0c 2021

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Grupa 0B

„Słoneczka” – grupa czterolatków liczy 29 dzieci: 16 chłopców oraz 13 dziewczynek. W grupie pozostało 16 dzieci z poprzedniego roku szkolnego natomiast dołączyło 13 nowych. W grupie pracuje nauczyciel Pani Patrycja Fierke oraz pomoc Pani Monika Gangalewska. Dzieci z wielką chęcią kontynuują przedszkolną przygodę. Lubią przedszkole, Panie i swoich rówieśników, z którymi spotykają się codziennie. Bardzo lubią poznawać otaczający je świat i brać udział we wszystkich zajęciach. Lubią zabawy ruchowe w sali i zabawy na świeżym powietrzu. Zawsze dbają o salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Najwięcej czasu spędzają nadal na nauce samodzielności. To my - Słoneczka!

0b 2021

Grupa 0F

Grupa liczy 24 dzieci, w tym 7 dziewczynek i 17 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

0f

Zapisz

Zapisz

Grupa 0E

Grupa 0e to 26 wesołych, uśmiechniętych i pogodnych 6-latków, których wychowawczynią jest pani Arleta Ciechanowska. Do naszej grupy uczęszcza 8 dziewczynek i 18 chłopców. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć poznajemy litery i cyfry uczymy się czytać, recytować wiersze i śpiewać piosenki. Chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.

0e opis grupy 2022

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz