Menu witryny

Grupa 0A

Grupa 0A „Pszczółki” liczy 25 dzieci. Wychowawcą jest Pani Natalia Karczyńska a opiekunką Pani Emilia Pionk. Każdego dnia nasze wesołe i roześmiane maluchy odkrywają świat w trakcie zajęć. Dzieci najbardziej lubią zajęcia badawcze i prowadzenie eksperymentów. Ogromną frajdą jest dla nas spędzanie czasu na świeżym powietrzu, bawimy się wtedy na przedszkolnym placu zabaw lub spacerujemy po okolicy. Gdy pogoda nie sprzyja spędzamy czas w naszej Sali tworząc ciekawe budowle z klocków, organizując wyścigi samochodowe, opiekując się lalkami lub układając puzzle. Bardzo lubimy zabawy plasteliną, malowanie farbami i wycinanie. To nasz pierwszy rok w przedszkolu więc każdy dzień jest pełen przygód i poznawania nowych rzeczy. Nasza pani codziennie czyta nam bajki terapeutyczne żebyśmy mogli zrozumieć co to są emocje i jak sobie z nimi radzić.

grupa przczki 0a


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz